13 stycznia 2012

Adriana Lima - ideał kobiecości
Podobno kobiety chcą pięknie wyglądać nie tyle dla mężczyzn, co dla innych kobiet. Myślę, że to czysta prawda. Nieustannie się z nimi porównują, dążą do ideału, często pod wpływem mediów, które bombardują nas zdjęciami pięknych atrakcyjnych kobiet, o nienagannych kształtach, cerze, jędrnej gładkiej skórze, długich nogach... Tak naprawdę większość mężczyzn nie zauważy tego, że na kolejnej imprezie jesteśmy w tej samej sukience. Dla kobiet jest to już zbrodnia nie do wybaczenia!
Trzeba uzmysłowić sobie, że większość zdjęć w kolorowych czasopismach, to zasługa photoshopa, wystarczy spojrzeć na poniższe:


Zobaczcie również film, który idealnie oddaje to, jak z każdej przeciętnej dziewczyny można zrobić piękność: z brzydkiego kaczątka w łabędzia


Moim ideałem kobiety jest bezsprzecznie brazylijska modelka i aktorka Adriana Lima - ma piękne kobiece kształty, niebanalną twarz i hipnotyczne spojrzenie. Jest idealnym dowodem na to, że modelka nie musi wyglądać jak wieszak. Prawdziwą gwiazdą stała się odkąd została twarzą Victoria's secret - producenta luksusowej damskiej bielizny. Poza tym pracowała z najlepszymi fotografami, chodziła na pokazach największych sław w świecie mody, w 2005 roku znalazła się nawet w kalendarzu Pirelli. Oceńcie same, oglądając poniższe zdjęcia:

A Wy macie jakieś postaci, które są dla was ideałem piękna?
1 komentarz:

  1. Ja mam 3 ideały :D Megan Fox, Angelina Jolie i Nicole Scherzinger :D

    OdpowiedzUsuń