29 listopada 2013

Przepiśnik - znakomity pomysł na organizację przepisów kulinarnych

        Od wczoraj w sieci sklepów Biedronka można dostać ten oto wspaniały organizer na przepisy kulinarne pod wdzięczną nazwą "Przepiśnik" :) Jest dość pokaźnych rozmiarów - trochę większy niż zeszyt, o wymiarach 15,9x 21cm. Zamykany na gumkę z wyjmowaną tekturową truskawką. Wszystko w bardzo przyjemnej szacie graficznej, aż chce się wpisywać coraz to nowe przepisy - mamy na to aż 336 stron! Dodatkowo zawarte w nim jest 16 przepisów z kulinarnego bloga roku 2011(Grecki chleb pszenno-żytni na zakwasie, Tapenada z czarnych oliwek, Domowy majonez, Domowa Nutella, Sałatka z kurczakiem i mango, Sałatka z pieczonych buraków, Zupa cebulowa, Zupa-krem z roszponki, Krewetki z czosnkiem, Pierogi ruskie z bryndzą, Stek z gruszką na rukoli, Rolada ze szpinaku z łososiem, Muffiny czekoladowo-miętowe, Torcik Pavlova z mascarpone i malinami, Czarna trufla, Tarta z jabłkami w kształcie róż) Uwielbiam takie gadżety!

Strona tytułowa z miejscem na dane właścicielki
Organizer posiada 8 przekładek, w tym 2 z kieszonką na luźne kartki
Znajdziemy w  nim też bardzo praktyczny przelicznik miar i wag
Zawarte w nim jest również 16 przepisów z kulinarnego bloga roku 2011


Przepisy możemy podzielić tematycznie następującymi zakładkami: Małe Co Nieco, Sałatkowy Ogród, Kraina Zup, Obfity Posiłek, Słodkości, Od Wielkiego Święta, Specjały Pani Domu
Dostępnych było 6 wzorów do wyboru (m.in. "Gotuję jak Master Szef", w czarno białe paski, z fartuszkiem, z babeczką z kremem, z łyżką i widelcem na czerwonych serwetkach)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz